Zajęcia świetlicowe

Eurekowa świetlica działa rano od godziny 7:30 do 8:30. Dzieci z klas 1-3 zbierają się w świetlicy przed lekcjami.

Po południu świetlica jest czynna w godzinach 14:00-18:00. Zajęcia świetlicowe są dostępne w ramach czesnego.

Telefon do świetlicy: 576 958 205

Wszelkiego rodzaju upoważnienia do odbioru dziecka przekazujemy WYŁĄCZNIE mailowo: swietlica@szkola-eureka.edu.pl

REGULAMIN ŚWIETLICY

Nauczyciele świetlicy

Agnieszka Styś

kierowniczka świetlicy - organizuje jej pracę, zarządza ruchem dzieci i nauczycieli, ma oko na kółka zainteresowań. O każdej porze wie, gdzie kto jest i co tam robi. Jednym słowem: właściwy człowiek na właściwym miejscu! Do tego uczy w szkole doradztwa zawodowego, techniki i prowadzi zajęcia Odysei Umysłu.

Monika Skarżyńska

nauczycielka świetlicy. Magistra zarządzania, a zarządzanie to cenna umiejętność podczas świetlicowych zajęć. Do tej pory pracowała w administracji z zespołem psychologów, lecz zawsze było jej bliżej do młodzieży. Dlatego zdecydowała się na studia podyplomowe z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz przygotowania pedagogicznego. W naszej świetlicy dba o bezpieczeństwo uczniów i o to, by spędzali czas w sposób kreatywny i ciekawy.

Wojciech Brożyński

nauczyciel, trener aikido, organizuje aktywności fizyczne, gry i zabawy, a w czasie świetlicowym odpowiada także za wypożyczenia/zwroty książek do biblioteki - bo czytanie to jego pasja!

Samodzielne wyjście ucznia

Uczniowie z klas 4-8 mogą sami wychodzić ze szkoły. Jest to możliwe, jeśli rodzic napisze zgodę o treści:

"Wyrażam zgodę na samodzielny powrót do domu mojej/mojego córki/syna xxxxxxxxxxx
po odbyciu wszystkich przewidzianych w danym dniu lekcji. Równocześnie oświadczam, że po opuszczeniu szkoły przez córkę/syna w pełni odpowiadam za jej/jego bezpieczeństwo".

Nie ma możliwości na wypisania zgody na jeden dzień. Zgoda na samodzielne wyjścia ze szkoły obowiązuje cały rok szkolny.
Zgoda taka może być przesłana na adres mailowy: swietlica@szkola-eureka.edu.pl lub dostarczona na piśmie do sekretariatu.